İkametgâhtan hırsızlık
Kayıp şahıs
Süt bedelleri ödeniyor
BAY-SEN’den eylem
Haber Detayı
06 Ekim 2019 - Pazar 16:05
 
Öztörel: Cumhurbaşkanlığı seçiminde Akıncı'yı desteklemeliyiz
KIBRIS Haberi


CTP Kurulta'yında söz alarak konuşan parti yesi Mustafa Öztörel şunları söyledi:
“Birkaç önerim olacak. Bir şeyin altını çizmek istiyorum. Biz Meclis’teki bulaşıcı hastalığa yakalandık. Ne yazık ki kurultayımızda da boş sandalyelere konuşacağız. Faalitey raporunda eksiklik var.

Emek örgütleri ve diğer demokratik kitle örgütlerle ilişkilerimiz belli ki iyi olmadığından dolayı kısa yazılmış Sol partilerin beslendiği alanlar bu örgütlerdir. Bu konuda öneri getireyim. Eski günlerde olmadığım için bir şey söyleyemem, ama 95’ten beri genişletilmiş parti meclisi toplandığını görmedim. Biz bunu 2012’den beri yaşayamıyorduk, gelecek dönemdeki yetkililerin bu konuda hassasiyet göstermesini bekliyorum.

Önümüzdeki dönem dikkat ve özveri ile çalışmamız gerek. Taban örgütlerimiz çöktü. İskele Ocak Örgütümüz yok. Bal arıları çalışamıyor. Onların çalışması için beslenmeleri lazım. Meclisler toplanmalıdır. Sadece Genel Başkan ve Genel Sekreterin toplantılardaki konuşmaları yeterli değil. İskele’ye dikkat ediniz.

CTP’nin daha proaktif olması lazım. Önümüzdeki Cumhurbaşkanlığı adaylığı döneminde eksikliklerimiz var. Partimiz Cuhurbaşkanlığı seçimlerine giderken, kritik bir aşamadayız, bu dönemi iyi tartışmamız gerekirdi. Bu dönem aday çıkarmayarak Sayın Akıncı’yı desteklemeliyiz.'

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: Öztörel:, Cumhurbaşkanlığı, seçiminde, Akıncı'yı, desteklemeliyiz,
Haber Videosu
Yorumlar
Yazarlar
Ulusal Gazeteler
Alıntı Yazarlar
Sayfalar
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı