Haber Detayı
10 Mayıs 2019 - Cuma 16:12
 
UFÜ, Otelcilik yüksek lisans programına öğrenci kabul ediyor
KIBRIS Haberi


Uluslararası Final Üniversitesi (UFÜ), Uluslararası Otel İşletmeciliği yüksek lisans programına öğrenci kabul ediyor. 

KKTC ve uluslararası öğrencilerin başvuru yapabileceği “Uluslararası Otel İşletmeciliği (tezsiz)” Yüksek Lisans programının eğitim dili İngilizce, eğitim süresi ise 2 yıl olarak açıklandı. 

UFÜ’den yapılan yazılı açıklamaya göre, VATEL International Hotel & Tourism Schools (Fransa) ve Uluslararası Final Üniversitesi arasında ortaklaşa yürütülecek olan Uluslararası Otel İşletmeciliği (tezsiz) Yüksek Lisans programı, işletmenin alt bilim dalları olan yönetim ve organizasyon, insan kaynakları, muhasebe, ekonomi, finans, üretim ve pazarlama alanlarından dersler içerdiğinden; bu yönü ile bu alandan gelen mezunların başvuru yapabileceği bir program olacak. 

Uluslararası Final Üniversitesi, öğrencilerine gerek KKTC’de gerekse yurt dışında (İtalya ve Fransa gibi) staj olanağı sunulacak. Üniversite öğrencilerine eğitimleri sırasında sektör tecrübesi kazandırma, sahada uygulamalarını geliştirme ve mezuniyet sonrası daha kolay iş bulma imkânı sağlanacak. 

BAŞVURULAR 24 EYLÜL’E KADAR SÜRECEK

Yüksek Lisans programına başvurular 24 Eylül 2019 tarihine kadar Uluslararası Final Üniversitesi Öğrenci İşleri Müdürlüğü’ne yapılabilecek.  

Başvuracak olan adayların, üniversite lisans diplomasına sahip olması ve başvurulan programın asgari başvuru koşullarını sağlaması gerekiyor. Adaylar ayrıca İngilizce seviyeleri ve program yeterliliklerinin değerlendirilmesi için sözlü mülakata da alınacak. Başvuru detayları ve formu için www.final.edu.tr adresi ziyaret edilebilir. 

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: UFÜ,, Otelcilik, yüksek, lisans, programına, öğrenci, kabul, ediyor,
Haber Videosu
Yorumlar
Yazarlar
Ulusal Gazeteler
Alıntı Yazarlar
Sayfalar
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı