Haber Detayı
16 Ocak 2020 - Perşembe 17:22
 
“Yeniden yollarda olacağız”
KIBRIS Haberi


Yol Yoksa Seyrüsefer da Yok Grubu’nun kurucusu Fikri Maraşalı sosyal medyadan yaptığı açıklamada “Hükümetten gerekli açıklamaları görmediğimiz takdirde, 1-2 hafta içinde çok daha iyi organize olarak çok daha planlı ve programlı bir şekilde yeniden yollarda olacağız” dedi.

Fikri Maraşalı’nın açıklaması şöyle:

"Sevgili arkadaşlar dünkü eylemimizden dolayı sizlere bu sayfadaki katılan katılmayan herkese destekleriniz için teşekkür etmek istedim..
Tamamen içten samimi ve doğal hiç bir partiye oluşuma ve kuruluşa bağlı olmadan halkın kendinin sizlerin gerçekleştirdiği bu güzel toplantıda hiç kimsenin taşkınlık yapmadan, kimsenin burnu kanamadan gururla ve başarıyla ayrıldığımız için sonsuz mutluluk duyuyorum..
Sayımızın giderek artacağına olan inancımla bu gün hükümete verdiğimiz süre bittiği andan itibaren gerekli açıklamaları görmediğimiz takdirde 1/2 hafta içinde çok daha iyi organize olarak çok daha planlı ve programlı bir şekilde yeniden yollarda olacağız ve bunu, bu halkın hareketini hiç kimse engelleyemeyecektir…
Bize hiçbir maddi karşılık beklemeden destek veren tüm arkadaşlara verdikleri destek için teşekkür ederken…
Biz hep birlikte olursak birlik olursak başaramayacağımız hiç bir şeyin olmadığını artık anlamanızı ve çok daha katılımcı ve çok daha sesimizi çıkararak bizlere katkı vermenizi beklediğimi ifade ederken..
Herkese sevgi dolu kazasız belasız çok daha bir Kıbrıs hayalimizle teşekkürlerimizi sunuyoruz…
İyi ki varsınız "

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: “Yeniden, yollarda, olacağız”,
Haber Videosu
Yorumlar
Yazarlar
Ulusal Gazeteler
Alıntı Yazarlar
Sayfalar
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı