KıbrısManşet

Dr. Gardiyanoğlu DP’ye katıldı

Serbest Hekimler Birliği Başkanı Dr. Remzi Gardiyanoğlu Demokrat Parti’ye katıldı

Serbest Hekimler Birliği Başkanı Dr. Remzi Gardiyanoğlu siyasete atıldı. Gardiyanoğlu Demokrat Parti saflarında yerini aldı.

Gardiyanoğlu bu haberi kişisel sosyal medya hesabından fotoğraflı bir paylaşımla duyurdu. Gardiyanoğlu şu cümleleri paylaştı:

“Bir süre önce tarafıma yapılmış olan milletvekili adayı teklifini uzunca bir süre düşündükten sonra bu dönem için geri çevirmiştim. Geri çevirmemdeki en büyük etken de bugüne kadar hiçbir siyasi parti ile organik bağımın olmaması ve eğer bu yola çıkarsam üyesi olacağım parti ile yolun sonuna varmak istememdir.
Bu dönem için yıllardan beridir sağlık alanındaki sorunları ve çözümlerini de çok iyi bilen biri olarak vermiş olduğum mücadeleyi daha yüksek ve etkili bir yerden yapabilmek için farklı bir platformda mücadele etmeye karar verdim. Evet çok düşündüm çünkü bu mücadeleyi yapacağım yer benim düşüncelerimi özgürce hayata geçireceğim bir platform olmalıydı. Ben bu yola çıkarken sadece ve sadece sağlıktaki sorunlar ve bunların çözümleri için mücadele edeceğim. Tüm bunları açıkça konuştuğum ve bu süreçte bana tam destek veren ve gelecekte de desteğinin tam olacağına inandığım Demokrat Parti Genel Başkanı Sayın Fikri Ataoğlu’na ve partimizin ileri gelenlerine sonsuz teşekkür ederim.”

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu