KıbrısManşet

Akçay Muhtarı: Benzin koyarsak aç kalırız!

Akçay Muhtarı Uğur Dereliköylü, sosyal medya hesabından, yapılan hizmete ve zamlara gönderme yaparak hükümet edenlere hem teşekkür etti hem de ricada bulundu. Muhtar Dereliköy ” Biz nefes alamaz duruma geldik ,umutlarımız bitti ” ifadelerini kullandı.

Uğur Dereliköylü’nun paylaşımı şu şekilde:

TEŞEKKÜRLER…Sn. Hükümet edenler sağlığımızı ve bizi bu kadar düşündüğünüz için, çocuklara, gençlere böyle güzel bir gelecek vaat ettiğiniz için, köyümüzdeki işleri ve projeleri yarım bırakmamızı sağladığınız için, köylümüzün sorunlarını dikkate almamamızı istediğiniz için ,hala daha bu kadar sorun ile boğuşurken oturduğunuz yerden gülebildiğiniz ama kendinizden ve çevrenizden hiç bir kısıtlama yapmadığınız için sizlere çok teşekkür ederiz. Kimin umurunda eve ekmek gider mi?, evde yemek pişer mi?, çocukların karnı tok mu ve bir yemiş alabildiler mi? Biz nefes alamaz duruma geldik ,umutlarımız bitti .

SİZDEN BİR RİCAMIZ OLACAK. Şehire gelmek için yola çıktık fakat arabayla değil, benzin koyarsak aç kalırız. Bisikletle gelmek zaman alacak onun için dairelerinizin çalışma saatini 13:00 değil de 17:00 yaparsanız anca yetişiriz. Unutmadan söyleyeyim, Makam araç sahipleri yola çıkmadan önce makam araçlarınızı özel şöferlerinize tembih edin, çalıştırıp klimalarını açsınlar. Ne de olsa benzinin parasını halk ödüyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu