KıbrısManşet

Lider eğitim kampları başlıyor

Gençlik Dairesi Uluslararası yeni Lider Eğitim Kampları 13-14-15 Haziran  tarihinde Lapta Gençlik Kampında gerçekleşecek.Eğitimler sonunda katılımcılara Uluslararası Liderlik belgesi verilecek.

Kantara Gençlik Kampında 16-17-18-19 Haziran  tarihlerinde gerçekleşecek eğitimler sonunda ise katılımcılara hem Uluslararası Liderlik belgesi, hem de Kantara Gençlik Kamplarında liderlik yapabilme belgesi verilecek.

Gençlik Dairesi’nden yapılan açıklamada, lider eğitim kamplarına katılım için 18-30 yaş arasındaki gençlerin 1-10 Haziran tarihleri arasında mesai saatleri içerisinde Gençlik Dairesi Müdürlüğü’ne başvurması gerekiyor.

Gençlik Dairesi Müdürü Hasan Eren, gençlerin eğitimlere ilgi göstereceğinden emin olduğunun altını çizerek, gençlerin kendinden sonraki nesil için rol model olma yolunda alacağı eğitimlerle ciddi bir adım daha atacağını vurguladı.

Bu dönem verilecek eğitimler sonrasında da Gençlik Dairesi lider ailesinin gelişip büyüyeceğini belirten Eren, duyarlılık sahibi gençlerin katılımını beklediğini kaydederek, herkese teşekkür etti.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu