Spor

Ve Kerem Aktürkoğlu transferi hayırlı olsun! ‘Benim için en doğru takım’ dedi

Kariyerine Avrupa’da devam etmek isteyen Kerem Aktürkoğlu amacına ulaşıyor. Daha önce 15 milyon euroluk teklif aldığı iddia edilen başarılı futbolcu için Alman devi de ciddi şekilde hamlelere başladı. Kerem Aktürkoğlu için bu rakamın üzerine çıkmaya hazırlanılırken, sıcak paraya ihtiyacı olan yönetimin teklifi kabul edeceği belirtiliyor.

KEREM AKTÜRKOĞLU’NDA TEKLİFLER REDDEDİLEMEYECEK SEVİYEYE ULAŞTI

Kerem Aktürkoğlu yeni sezonda Galatasaray’dan ayrılıyor. Ligin sona ermesiyle birlikte veda gibi bir paylaşım yapan başarılı futbolcunun Avrupa’da top koşturmak istediği biliniyor. Fransız, İtalyan ve Alman ekiplerinin gözdesi konumunda olan Kerem Aktürkoğlu için rakam iyice astronomik seviyelere ulaştı.

“20 MİLYON EUROYA KADAR ÇIKARIZ”

Son olarak Atalanta, Kerem Aktürkoğlu için 15 milyon euroyu gözden çıkarırken, Edin Terzic sonrası Borussia Dortmund da ciddi girişimlerde bulunmaya başladı. Alman devinin, Atalanta’nın teklifinden yüksek bir seviyeye çıkacağı ve Kerem Aktürkoğlu için 20 milyon euroya kadar bir maliyeti karşılaşamaya hazırlandığı iddia edildi.

OYUNCU DA BORUSSİA DORTMUND’U İSTİYOR

Kerem Aktürkoğlu dünya futbolunun en iyi okullarından biri olarak gösterilen Borussia Dortmund’a gitmeye dünden razı. Başarılı futbolcu resmi adımların atılması için başkanlık seçimini iple çekiyor. Sıcak paraya ihtiyacı olan yeni yönetimin de hem bu sebeple hem de oyuncunun ayrılmak istemesi nedeniyle söz konusu rakamlar karşısında zorluk çıkarmayacak.

KEREM AKTÜRKOĞLU’NUN GALATASARAY İSTATİSTİKLERİ

Bu sezon tüm kulvarlarda toplam 51 maça çıkan Kerem Aktürkoğlu, 13 gol 12 asistlik performans sergiledi. 23 yaşındaki futbolcunun güncel piyasa değeri 16,5 milyon euro.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu