KıbrısManşet

Devlet Üretme Çiftliklerinden kasaplık hayvan satışı

Devlet Üretme Çiftlikleri Dairesi 20 baş kasaplık kuzu, 50 baş kasaplık oğlak, 10 baş kasaplık keçi ve 14 baş kasaplık koç kapalı zarf yöntemi ile canlı ağırlık üzerinden satılacağını belirti.

Devlet Üretme Çiftliklerinden yapılan duyuruda, tekliflerin KDV’siz olarak verileceği ,İdare herhangi bir teklifi kabul etmek zorunda olmadığı,  İhaleyi kazananlar en geç 07 Ekim Cuma 2022 tarihine kadar hayvanları almak zorundadır. 07 Ekim Cuma günü mesai bitimine kadar hayvanların alınmaması durumunda İhale kararı iptal edileceğini belirtti.

Devlet Üretme Çiftlikleri Dairesi’nin açıklaması şöyle: 

1. 20 baş kasaplık kuzu, 50 baş kasaplık oğlak, 10 baş kasaplık keçi ve 14 baş kasaplık koç kapalı zarf yöntemi ile canlı ağırlık üzerinden satılacaktır. Taban Fiyatlarımız kuzu 55 TL/Kg, oğlak 50 TL/Kg, keçi 35 TL/Kg ve koç için 40 TL/Kg olarak belirlenmiştir.

2. Teklifler KDV’siz olarak verilecektir.

3. İdare herhangi bir teklifi kabul etmek zorunda değildir.

4. Ödemeler peşin(Nakit) veya banka teminatlı çekle yapılacaktır. 5. İhaleyi kazananlar en geç 07 Ekim Cuma 2022 tarihine kadar hayvanları almak zorundadır. 07 Ekim Cuma günü mesai bitimine kadar hayvanların alınmaması durumunda İhale kararı iptal edilecektir.

Kasaplık satışına sunulan kuzular ve koçlar Şht. Tğm. Doğuş Uran Devlet Üretme Çiftliğinde, Oğlak ve keçiler ise Ercan Devlet Üretme Çiftliğinde görülebilir. Teklifler en geç 27 Eylül, 2022 Salı günü saat 11:00’e kadar Şht. Tğm. Doğuş Uran Devlet Üretme Çiftliğimizdeki teklif kutusuna atılmalıdır. Geç gelen teklifler dikkate alınmayacaktır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu