Spor

‘Bana ihanet ettiler, ona saygı duymuyorum‘

Portekizli süperstar Cristiano Ronaldo, İngiltere’de çok konuşulacak bir röportaj gerçekleştirdi. Hem kulübü Manchester United, hem Erik ten Hag hem de eski takım arkadaşı Wayne Rooney’e yükselen tecrübeli yıldız ağır ifadeler kullandı.

Cristiano Ronaldo röportajının en dikkat çeken bölümlerinden birinde Manchester United menajeri Eric ten Hag hakkında ağır ifadelere kullandı. Tecrübeli yıldız, “Manchester United bana ihanet etti. Eric ten Hag’a saygı duymuyorum, çünkü o bana saygı duymuyor. Bana saygı göstermeyen birine ben de saygı duymam! Çok fazla üzerime geldiler, beni sürekli ayrılmam için zorladılar. Kötü gidişatın sorumlusu benmişim gibi gösterildim. Sadece teknik direktör değil kulübün çevresindeki bazı kişilerce bu yapıldı. İhanete uğramış gibi hissettim.” dedi.

Ronaldo kendisini eleştiren eski takım arkadaşı Wayne Rooney ile ilgili de, “Beni neden bu kadar sık eleştirdiğini bilmiyorum. Sanırım ben hala üst seviyede oynamaya devam ediyorum, o ise emekli oldu. Sebebi bu diye düşünüyorum.” yorumunda bulundu.

37 yaşındaki süperstar ayrıca Manchester United’ın Alex Ferguson’dan sonra hiçbir gelişme gösteremediğini de söyleyerek, “Sir Alex Ferguson görevini bıraktığından beri Manchester United’ın gösterdiği gelişim sıfır.” ifadelerini kullandı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu