KıbrısManşet

Tufan Erhürman: Belediyeler konusunda beklentileri yukarı çekme zamanı

Cumhuriyetçi Türk Partisi (CTP) Genel Başkanı Tufan Erhürman, Kıbrıs Postası TV’de yayınlanan ve Erçin Şahmaran’ın hazırlayıp sunduğu ‘Objektif’ adlı programa konuk oldu.

Belediye seçimlerine dikkat çeken CTP Genel Başkanı Tufan Erhürman, “Biz ciddi şekilde bu yarışı Lefkoşa’da kazanmakta olduğumuzu görüyoruz” ifadelerini kullandı.

Minimum dört buçuk yıllık süre içerisinde belediye başkanlarının ne çalışmalar yaptığını ve yapmadığını belde halkının görebileceğini belirten Erhürman, “Benim insanlara çağrım ‘CTP’ye oy verin’ değil, var olan belediye başkanını değerlendirin çağrısıdır” diye konuştu.

Akdoğan, Gönyeli ve Geçitkale’nin belediye başkanlarından örnekler veren Erhürman, CTP’li belediyelerin anlatacağı başarılar olduğunu söyledi, “Belediyelerin bizde olduğu yerlerde yapılan icraatler üstünden konuşuyoruz” dedi.

“GİRNE’NİN KARARINI VERDİĞİNİ GÖRDÜM”

Erhürman, belde halklarının adaylara oy verirken, projeleri değerlendirmesi gerektiğini kaydeden Erhürman, dün akşam Girne’de gerçekleştirilen aday tanıtımına dikkat çekti, “Ben Girne’nin kararını verdiğini gördüm” ifadelerine yer verdi.

Erhürman, Girne’de nabzın projeler üzerinden tutulduğunu aktararak, Girne’nin KKTC’nin incisi ve turizmin başkenti olduğunu dile getirdi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu