KıbrısManşet

CTP’nin Girne Belediyesi Başkan adayı Şenkul: Girne’yi mutlu bir kent yapmak için değişim şart

Girne Avcılık Atıcılık Spor Kulübü’nü ziyaretinde konuşan Cumhuriyetçi Türk Partisi’nin (CTP) Girne Belediyesi Başkan adayı Murat Şenkul, belediye yönetiminde adil ve eşitlikçi bir yapının hakim olacağının altını çizerek “Kentine küs bir belediye yönetimi veya belediye başkanı olmaz. Biz, yeni belediye yönetimi olarak kent insanını ve çalışanlarımızı kucaklayacağız, etkin ve verimli hizmet anlayışımızla küslüğü ortadan kaldırıp, barışı sağlayacağız” dedi.

“KİŞİSEL DEĞİL, KURUMSAL İLİŞKİLER ÖN PLANDA OLACAK”

CTP Girne Belediyesi Başkan adayı Şenkul, kurumsallaşmanın önemine de değinerek, kişisel değil, kurumsal ilişkilerin ön planda olacağı bir yapıyla ancak kaliteli hizmetin verilebileceğini vurguladı. Şenkul, okullar, sektör paydaşları, dernekler, birlikler, kulüpler gibi farklı alanlarda hizmet verip mücadele eden kişilerle birlik olup, kent için en iyisini yapacaklarını söyledi.

Şenkul, her konuda tüm paydaşlara işbirliği teklif ettiklerini belirterek küçük küçük projelerle Girne’nin düzeltilmesinin mümkün olmadığını ifade etti.

Girne için yapılması gerekenleri bahaneler üretmeden sorumluluk alıp, öncülük ederek çözeceklerini anlatan Şenkul, belediyenin üretebileceği kararların yanı sıra merkezi hükümetle de istişarelerde bulunup, taleplerini ileteceklerini ve ısrarcı olacaklarını belirtti.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu