KıbrısManşet

Polisiye haberler

MÜSTAHDEM TARAFINDAN HIRSIZLIK

Polis Basın Subaylığı’ndan verilen bilgiye göre, 2022 yılı içerisinde, Çatalköy’de faaliyet gösteren bir inşaat şirketinde çalışan İ.B. (K-42)’nin, müşterilerden elektrik ve su sayaçları ücreti olarak tahsil ettiği toplam 16,950 TL ile 1,430 Sterlin nakit parayı şirkete teslim etmeyip, tasarrufuna geçirmek suretiyle çaldığı tespit edilmiştir. Olay polisin bilgisine gelmesi üzerine, bahse konu şahıs tespit edilerek tutuklanmıştır. Soruşturma devam etmektedir.

HIRSIZLIK

1. 21.02.2023 tarihinde, Lefkoşa’da faaliyet gösteren bir otelin SPA soyunma odası içerisinde, dolap içerisinde bulunan bir şahsa ait para cüzdanı ve içerisinde muhafaza edilen 2900 TL nakit para, kimlik kartı, sürüş ehliyeti, ve 3 adet çek yaprağı çalınmıştır. Olay polisin bilgisine gelmesi üzerine yürütülen ileri soruşturmada, meselede zanlı olarak görülen M.A.  (E-21) tutuklanmıştır. Soruşturma devam etmektedir.

2. 23.02.2023 tarihinde, saat 04:30 sıralarında, Girne’de Salih Miroğlu Caddesi üzerinde faaliyet gösteren bir markete müşteri olarak giden A.M.B.(E-22)’nin, market içerisinde satışta sunulan 170 TL değerindeki alkollü içkiyi alıp, ödeme yapmadan market dışına çıkarmak suretiyle çaldığı tespit edilmiştir. Bahse konu şahıs tutuklanmış olup, soruşturma devam etmektedir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu