Spor

Dursun Özbek çılgın projesini sonunda duyurdu! ‘49 yllığına aldık‘

Galatasaray Yıllık Olağan Genel Kurul Toplantısı Haliç Kongre Merkezi’nde yapılıyor. Toplantıda Dursun Özbek flaş açıklamalarda bulundu. Başkan Özbek sürpriz projesini de açıkladı.

Dursun Özbek’in açıklamaları şöyle:

“Bu sezon kurduğumuz kadro, geçmiş dönemki maliyetlere yakın bir kadrodur. Haziran 2022 transfer döneminde 43 milyon euro harcayarak bir takım kurduk. Yaklaşık 15 milyon euroluk da oyuncu sattık. Bu dönemde 28 milyon euro bonservis bedeli vererek yepyeni bir takım kurduk. Maaş bütçemiz ise 32 milyon euro.

“CUMHURİYETİN 100. YILINDA ŞAMPİYONLUĞA YÜRÜYECEĞİZ”

Okan hocamıza, ekibine ve futbolcularımıza güvenimiz tam. Galatasaray’ı tanıyan çok iyi bilir: mayıs ayı bizimdir. Cumhuriyetin yüzüncü yılında şampiyonluğa yürüyeceğiz.

“KÜÇÜK AYAK OYUNLARINA GELMEM”

Küçük ayak oyunlarına, içinde kabadayılık geçen numaralara gelmem! TFF’ye tavsiyem şu bizim doğruları söylememizden korkmayın kardeşim çünkü doğru ve adaletli olan her zaman kazanır. Türk futboluna herkes için adaleti doğruları söyleyerek getireceğiz. Çok dikkatli olmamız gereken konular var. Başarılı gidişat bazılarının tadını kaçırmış durumda. Görüyoruz ki her şeyi planlamışlar. Galatasaray’ın gücünü hafife aldıkları için bizi saha dışına çekmeye çalışıyorlar.

“BANKALAR BİRLİĞİ’NDEN ÇIKACAĞIZ”

Seçilirken vaatlerimizden en önemlisi Bankalar Birliği’nden çıkmaktı. Galatasaray’ı içinde bulunduğu borç sarmalından kurtarmamız gerekiyor. Birçok projeler için görüşmeler yapılıyor. Kısa sürede müjdeli haberleri sizlere vereceğiz.

DURSUN ÖZBEK’TEN TFF’YE: DOĞRULARI SÖYLEMEMİZDEN KORKMAYIN

Sosyal medyada yaptığımız ve sadece eleştiri içeren bir açıklama nedeniyle, TFF bana 21 gün hak mahrumiyeti ve ilaveten para cezası verdi. Onlara tavsiyem şu, bizim doğruları söylememizden korkmayın. Doğru ve adaletli olan her zaman kazanır. Biz Türk futboluna herkes için adaleti doğruları söyleyerek getireceğiz. Bu bizim andımızdır.

“MİLLİ MAÇ NEDENİYLE ŞİMDİLİK SESSİZ KALACAĞIM”

Bu akşam bir milli maç oynayacağız. Söyleyecek çok şey var. Çok doluyum, çok şey söylemek istiyorum ama akşam bir maç oynayacağız. Önemli bir rakiple oynayacağız. Dolayısıyla şu an için sessiz kalacağım ama PFDK’nın verdiği veya veremediği cezalarla ilgili kısa zamanda konuşacağım.

DURSUN ÖZBEK ÇILGIN PROJESİNİ DUYURDU

Stadımızın yanında bulunan 62 dönümlük arazinin üst kullanım hakkını 49 yıllığına aldık.”

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu